Duyuru
Acentası olan tek Fotoğraf Grubu FotoSeyir 7-10-2014
2015 Umre Kayıtları Başlamıştır Erken Kayıt Fırsatlarını kaçırmayınız 7-10-2014

Kanarya Adaları - Costa Mediterranea Turu

949 €'den başlayan fiyatlar

1.GÜN İSTANBUL-CENOVA-SAVONA


Atatürk Havalimanı dışhatlar gidişte THY kontuarında saat 09:50de buluşma.Saat 11:55 de Türk Hava Yollarının TK1307 sefer ile hareket. Saat 13:45'de Cenova'ya varış ve Savona ya transferimizin ardından gemiye biniş işlemleri ve gemimizin hareketi saat 17:00

2.GÜN BARSELONA


Barselona, İspanya varış saat 13:00.UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Barcelona şehir turuna katılabilirler. Görülecek yerler arasında; Olimpiyat Köyü, Espanya ve Catalunya Meydanları, Diagonal ve Parallel Bulvarları; Gotik Şehir, La Sagrada Familia kilisesi, Christoph Colombus Anıtı, Arena, Liman Bölgesi bulunmaktadır. Gemimizin hareketi saat 18:00

3.GÜN DENİZDE


Denizde Seyir

4.GÜN KAZABLANKA


Sabah saat 08:30'da Fas'ın Kazablanka kentine varış. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilirler. Bu turumuzda Kazablanca limanından özel otobüsümüzle hareket edecek ve ilk durak olarak Birleşmiş Milletler meydanına gideceğiz. Ardından Pazar yeri, Habous meydanı, Corniche semti, Muhammed V bulvarı gibi yerleri panoramik tur esnasında göreceğiz. 1980-1993 yılları arasında inşa edilmiş olan ve şu an dünyanın en büyük cami unvanına sahip "Hassan II camii” ni gezeceğiz. 20 000 metrekare alana kurulu yapı gezimizin en ilginç yerlerinden biri olarak aklınızdan silinmeyecektir. Biraz serbest vaktin ardından Casablanca filmi temalı güzel bir restorant da öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuz esnasında Casablanca- Rabat arasındaki doğal manzaraları izleyecek ve Fas Krallığının bugünkü başkenti Rabat’a varacağız. Şehrin en önemli mekanları olan Hassan Kulesi, V. Muhammed Anıt Mezarı, Kraliyet Sarayı gibi yerleri gördükten sonra Bouregreg nehri kıyısındaki OUDAYA kalesinde ünlü nane çayını tadacağız. Alışveriş için serbest vakit sonrası gemiye döneceğiz. Gemimizin hareket saati 23:00 olacaktır.

5.GÜN DENİZDE


Denizde Seyir

6.GÜN TENERİF (KANARYA ADALARI)


Tenerife varış saat 08:00. Kanarya Adaları ÖzerkBölgesinin yedi adasından en büyüğüdür.Tenerife dünyanın en büyük karnavallarından biri olan "Santa Cruz de Tenerife Karnavalı" ile çok ünlüdür ve bu karnaval İspanya ve uluslararası turist çekmektedir. Ispanya'nin en yuksek rakimli zirvesi, 3.718 metre yüksekliği ile Teide Yanardagi zirvesi Tenerife'dedir. Halen volkanik aktivite gosteren Teide, yeryüzünün üçüncü en yüksek ada volkanıdır ve eger denizltindaki baslangic noktasindan alinirsa dunyanin en yuksek deniz volkanidir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra şehir turu ile bu güzel adayı tanıma fırsatı bulacaklardır. Gemimizin hareketi saat 17:00

7.GÜN FUNCHAL


Funchal varış saat 08:00 Portekiz’in Atlas okyanusundaki Madeira Adası Lisbon dan 1000km uzaktadır. 1800m yi geçen yüksek tepeleri olan bu ada geçimini balıkçılık, bağcılık ve günümüzde ise turizmden kazanmaktadır. Adanın başkenti Funchal dan başlayacak turumuz batıya doğru Camara de Lobos ve Ribeira Brava gibi sevimli balıkçı köylerinden geçerken Cabo Girao da dünyanın en derin ikinci uçurumunu göreceğiz. Daha sonra Monte tepesine finiküler ile çıkıp kent manzarasının keyfini çıkarıyoruz. Dönüş ise daha görülmemiş bir deneyim ola adaya özgü meşhur Toboggan Arabaları ile olacak. Limana dönüş öncesi merkezde balık pazarını gezeceğiz ve alışveriş için serbest zamanımız olacak. Gemimizin hareketi saat 17:00

8.GÜN DENİZDE


Denizde Seyir

9.GÜN MALAGA


Gemimiz saat 08:00'de Malaga limanına yanaşacak. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Malaga Bölge turuna katılabilirler. Malaga kenti Costa del Sol sahilleri boyunca serpilmiş sayfiye yerlerine her yıl giden milyonlarca turistin ilk varış noktası ve Endülüs bölgesinin ikinci büyük kentidir. Yaklaşık 500 yaşındaki katedrali şehrin en önemli sembolüdür. Turumuza 1 saat uzaklıktaki Costa del Sol sahillerinin en elegan yerleşimi, sosyetenin tercihi ünlü Marbella’dan başlıyoruz. Burada yapacağımız bir turdan sonra serbest vaktimiz de olacak. Daha sonra Malaga’ya dönerek bu güzel şehri de gezeceğiz. Gemiye dönüş öncesi zaman elverdiği ölçüde Malaga merkez de boş zamanımız olacak. Gemimizin hareket saati 13:00 olacak.

10.GÜN DENİZDE


Denizde Seyir

11.GÜN CİVİTAVECCHİA (ROMA)


Civitavecchia (Roma),İtalya varışımız saat 08:00. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak yapacağı Roma şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Colosseo, İspanyol Merdivenleri,Trevi Aşk Çeşmesi,Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı,Roma Forum,Imperial Forum,Via Del Corso,Vatikan Cumhuriyeti,St.Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Gemimiz hareket saati 19:00 olacaktır.

12.GÜN SAVONA-CENOVA-İSTANBUL


Gemimiz saat 08:00’de Savona’ya yanaşacak. Limandan ayrılarak aracımız ile Cenova’ya transfer. Havalimanına varışta, check-in, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1308 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:45 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:35 de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER


*Türk Hava Yolları ile İstanbul –Cenova– İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
*Havalimanı vergileri ve gemi liman vergileri
*Alan-liman arası transferler
*CostaMediterranea gemisinde11 gece12 gün tam pansiyon konaklama
*Tecrübeli rehberlik hizmeti (Kişi sayısının 20 kişiyi aşması durumunda)
*Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


*Gemide alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler.
*Kişisel harcamalar (telefon, internet, kuru temizleme vs)
*Schengen vize ücreti (120.- euro)
*Limanlardaki Ekstra Turlar
*Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 TL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
*Gemi Personel Bahşişi
*SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

Bu tur içinçok girişli Shengen vizesigerekmektedir.

MSC Fantasia ile Kanarya Adaları


BARCELONA Kişi başı: 40 Euro


Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Colon Meydanı, Maremagnum Suni Limanı, Diagonal Caddesi, Yeni Liman, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bölgesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz.

KAZABLANCA Kişi başı: 95 Euro


Casablanca limanından özel otobüsümüzle hareket edecek ve ilk durak olarak Birleşmiş Milletler meydanına gideceğiz. Ardından Pazar yeri, Habous meydanı, Corniche semti, Muhammed V bulvarı gibi yerleri panoramik tur esnasında göreceğiz. 1980-1993 yılları arasında inşa edilmiş olan ve şu an dünyanın en büyük cami unvanına sahip "Hassan II camii” ni gezeceğiz. 20 000 metrekare alana kurulu yapı gezimizin en ilginç yerlerinden biri olarak aklınızdan silinmeyecektir. Biraz serbest vaktin ardından Casablanca filmi temalı güzel bir restorant da öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuz esnasında Casablanca- Rabat arasındaki doğal manzaraları izleyecek ve Fas Krallığının bugünkü başkenti Rabat’a varacağız. Şehrin en önemli mekanları olan Hassan Kulesi, V. Muhammed Anıt Mezarı, Kraliyet Sarayı gibi yerleri gördükten sonra Bouregreg nehri kıyısındaki OUDAYA kalesinde ünlü nane çayını tadacağız. Alışveriş için serbest vakit sonrası gemiye döneceğiz.

TENERIFE Kişi başı: 70 Euro


Tenerife adası 3718m uzunluğundaki aktif volkanı Teide ile kanaryadan çok bir ejderhayı anımsatmaktadır. La Esperanza ormanından geçerek varacağımız, Las Canadas adı verilen kum platolarından biri olan El Portillo, kraterin gözlemlenebildiği ve turistik ziyarete müsaade edilen bi istasyondur. Daha sonra çeşitli foto molaları vererek varacağımız La Orotava vadisi boyunca elverişli volkanik toprak üzerine kurulu bağlar ve muz bahçeleri son durağımız olan Garcia kayalıkları boyunca bizlere eşlik edecek. Turumuz Tenerifenin yönetim merkezi olan Puerto de la Cruz da sona erecektir.

FUNCHAL-MADEIRA Kişi başı: 70 Euro


Portekiz’in Atlas okyanusundaki Madeira Adası Lisbon dan 1000km uzaktadır. 1800m yi geçen yüksek tepeleri olan bu ada geçimini balıkçılık, bağcılık ve günümüzde ise turizmden kazanmaktadır. Adanın başkenti Funchal dan başlayacak turumuz batıya doğru Camara de Lobos ve Ribeira Brava gibi sevimli balıkçı köylerinden geçerken Cabo Girao da dünyanın en derin ikinci uçurumunu göreceğiz. Daha sonra Monte tepesine finiküler ile çıkıp kent manzarasının keyfini çıkarıyoruz. Dönüş ise daha görülmemiş bir deneyim ola adaya özgü meşhur Toboggan Arabaları ile olacak. Limana dönüş öncesi merkezde balık pazarını gezeceğiz ve alışveriş için serbest zamanımız olacak.

MALAGA Kişi başı: 50 Euro


Malaga kenti Costa del Sol sahilleri boyunca serpilmiş sayfiye yerlerine her yıl giden milyonlarca turistin ilk varış noktası ve Endülüs bölgesinin ikinci büyük kentidir. Yaklaşık 500 yaşındaki katedrali şehrin en önemli sembolüdür. Turumuza 1 saat uzaklıktaki Costa del Sol sahillerinin en elegan yerleşimi, sosyetenin tercihi ünlü Marbella dan başlıyoruz. Dönüş yolunda sahilleri tepeden muhteşem bir manzarayla kucaklayan, sevimli Micas kasabasında duracağız. Gemiye dönüş öncesi zaman elverdiği ölçüde Malaga merkez de boş zamanımız olacak.

ROMA Kişi başı: 80 Euro


Civitavecchia – Roma arası otobüs ile 1 saat 15 dakika kadar sürmekte olup, otobüs ile Roma merkez de dönüş saatine kadar alışveriş ve gezinti için serbest zaman verilecektir. Romayı daha önce görmeyen yolcularımız çoğunlukta ise Vatikan’ı da içine alan panaromik bir şehir turu yapılmaktadır.

*** BÜTÜN TURLAR TOPLAM ÜCRETİ 405 Euro ***

*Ekstra turlarımız minimum 20 kişilik katılımla gerçekleşebilecektir.

*Turlarımıza Casablanca hariç öğle yemekleri dahil değildir. Dileyen misafirlerimiz gemi açık büfesinden kumanya tedarik edebilirler.