Hakkımızda

"Geçmişin Tecrübesi ve Geleceğin Ümidiyle"


“Alkış Turizm” İstanbul merkezli bir seyahat ve tur acentesi olarak 1991 yılında kurulmuştur.

30 yılı aşkın süredir; Hac - Umre başta olmak üzere; inanç turizmi, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, bilet ve rezervasyon işlemleri gibi konularda profesyonel hizmet ve destek veriyoruz.

Güvenilir

Tecrübeli

Ekonomik

Kurumsal

Planlı

Saygın

generic
generic
generic
medine
umre
ziyaret

Firmamızın, Türkiye’nin 20’den fazla noktasında şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Bunun yanında; İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin illerinden kutsal topraklara doğrudan uçuşlarımız vardır. Ayrıca talep çerçevesinde diğer illerden de uçuş planlamalarımız yapılmaktadır.

Mutlak Memnuniyet


Misafirlerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için birçok hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılıyor, hayatlarında tebessümle hatırlanacak seyahat anılarının yer almasını kendimize amaç ediniyoruz.

Seyahat ve manevi ziyaretlerinizde sizlere eşlik eden ekimiz; alanında uzman, yerel bölgelere hâkim ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Hedefimiz; ülkemizden dünyanın her noktasına ve kutsal topraklara yapacağınız seyahatlerinizde daima yanınızda olmaktır. Siz yolcuğun ve manevi duyguların tadını yaşarken biz de gerek duyacağınız teknik alt yapıdan kişisel konforunuza kadar tüm olanakları sağlamaya gayret ediyoruz.

Alkış Turizm ailesi olarak, 32 yıldır ,samimi yaklaşım ve profesyonel hizmetimizle, manevi ve kültürel seyahatlerinizde sizlere eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyonumuz


30 yılı aşkın süredir Hac ve Umre organizasyonlarıyla Türkiye’nin 20’den fazla noktasında bulunan temsilciliklerimizle edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde alanında lider ve ilk akla gelen Seyahat Acentesi olabilmek.

Misyonumuz


30 yılı aşan deneyimimizle Hac ve Umre organizasyonları başta olmak üzere inanç turizmi, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları vb. alanlarda siz değerli dostlarımıza 5 yıldızlı hizmet sunabilmek ve ibadetlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlamak amacıyla en iyi oteli, en hızlı ve en güvenli ulaşımı, en lezzetli yemekleri ve güler yüzlü hizmeti sunabilmek ve bu hizmetlerin yıllar boyu sürdürülebilirliğini sağlamak.

NEDEN ALKIŞ TURİZM?


Alkış Turizm, 30 yılı aşkın bir tecrübe ile her geçen gün kendini yenileyen, teknolojik yatırımlara önem veren ve müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutan lider turizm acentesidir.

Hac ve Umre ibadetlerinde misafirleri adına; başvuru, pasaport, vize takibi gibi A’dan Z’ye tüm resmî işlemler, Alkış Turizm bünyesinde yetkili acente tarafından sürdürülmektedir.

Alkış Turizm’de, misafirlerin talepleri doğrultusunda hızlı ve doğru çözümlerle, planlamalar zamanında yapılarak aksama ve diğer risklere karşı önlem alınmaktadır. Firmamız hakkında web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından anlık bilgi sahibi olunabildiği gibi, 0216 391 65 65 numaralı Whatsapp hattından da 24 saat bilgi alınabilmektedir.

Firmamız anlaşmalı 5 yıldızlı otellerde konaklama ve açık büfe gibi çağın en lüks olanaklarını müşterilerine sunmaktadır.

İstanbul dışından gelen misafirlerimize, talep edildiği takdirde V.İ.P karşılama ve konaklama hizmetleri de vermekteyiz.

Müşterilerimizin Yorumları


Memnuniyetiniz bizim için çok önemli!

"Önce Kalite, Önce Memnuniyet"

Hac

2023 Yılı Hac Turları

Her Bütçeye Uygun Hac Fiyatları ve Hac Turları

HAC

Umre

2023 Yılı Umre Turları

Her Bütçeye Uygun Umre Fiyatları ve Umre Turları

UMRE

Kültür Turları

2023 Yılı Kültür Turları

Profesyonel Bir Tur Deneyimi Yaşamak İçin Bize Katılın

KÜLTÜR TURLARI

HAC, UMRE VE KÜLTÜR TURLARI

MUTLAKA UZMANIMIZA DANIŞIN

Bize danışmadan karar vermeyin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 216 391 65 65