Sıkça Sorulan Sorular

Alkış Turizm, 1991 yılında resmî bir seyahat ve tur acentesi olarak kurulmuştur. 32 yıldır aktif bir şekilde bu hizmeti sürdürmektedir. Alkış Turizm, sürdürülebilir kurumsal yapısı ile gelecekte de faaliyetlerine devam edecektir.
Alkış Turizm, planladığı tüm tur organizasyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
Evet, Alkış Turizm profesyonel olarak her türlü resmî işlemlerinizde danışmanlık ve takip hizmeti vermektedir. Dilerseniz ekibimiz sizin adınıza bu süreçleri yürütmektedir.
Alkış Turizm, kurulduğu günden bugüne tüm tur ve organizasyonları resmî belgeler ve izinler bünyesinde gerçekleştirmektedir. Günümüzde de aynı sistem ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Acentemiz hali hazırda, Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan onaylı ve TÜRSAB belgelidir.
Alkış Turizm olarak; yurt içi ve yurt dışındaki bir çok ülke ve şehre tur düzenlemekteyiz. Yurtdışı turlarımızdan bazıları şunlardır: İran Turu, Bosna ve Balkan Turlarımız, Belenüks Paris Turu, Endülüs Turu, Roma gidişli Büyük İtalya Turu, Otobüs ile Baştan Başa Balkan Turu, İskandinavya Turu ve Dubai Turu. Yurtiçinde ise: Karadeniz ve Yaylalar Turu, Kars Ahıska Türkleri Tiflis Turu gibi çeşitli turlarımız bulunmaktadır. Alkış Turizm bünyesinde Umre Paketleri ve Hac organizasyonlarımız yer almaktadır.
Acentemiz, kurulduğu 1991 yılından bu yana sadece kendi kurumsal yapısı ve kişileştirilmiş müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermektedir.
Alkış Turizm olarak tüm ekibimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimizin hizmetindedir. Kurumsal olarak her türlü özel gruplara ayrı turlar düzenleyebilmekteyiz. Dilerseniz tura katılacak olan kişileri ve tur zamanını siz belirleyebilirsiniz. Sonrasında gereken tüm süreçleri bize bırakabilirsiniz. Turla ilgili ihtiyaç duyacağınız bütün süreçler acentemiz tarafından düzenlenmekte ve planlanmaktadır. Size düşen, seyahatinizin ve turunuzun eğlencesini doya doya yaşamak olacaktır.
Acentemizde, kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme veya havale ile ödeme gibi ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Taksit veya diğer imkânlar için yetkili personelimizle görüşme sağlayabilirsiniz.
Alkış Turizm’in düzenlediği seyahatlerde ve turlardaki öncelikli hedefi, turlara katılan her kişiye tüm hizmetleri eşit ve maksimum düzeyde sunmaktır. Alkış Turizm müşterilerinin memnuniyetini ve samimiyetini kazanmayı, en büyük başarı göstergesi olarak görmektedir. 1991 yılından beri; Hacda, Umre’de, kültürel turlarda ve diğer seyahatlerde misafir ettiğimiz tüm müşterilerimize aynı perspektiften bakmaktayız. Acente olarak bizler, profesyonel olmayı samimi hizmetle birleştirmiş takım arkadaşlarından oluşmaktayız. O yüzden acentemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Bilindiği üzere, bazı ülkelerin vize zorunluluğu bulunmazken bazı ülkelerde bu zorunluluk bulunmaktadır. Vize alınmasının zorunlu olduğu ülkelerde turlarımıza katılan müşterilerimizin vize alması gereklidir. Bu konuda Acentemiz bünyesinde hizmet veren Turizm Uzmanı arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Turlarımızda genel olarak vize alımı gibi durumlarda problem yaşanmamaktadır.