Umre

2023 Yılı Umre Turlarımız

2024 UMRE

32 YILLIK TECRÜBEMİZLE UMRE SEYAHATİNDE HİZMETİNİZDEYİZ

Alkış Turizm olarak, 1991 yılından bu yana, Türkiye’nin her noktasından umre ziyaretinde bulunmak isteyen herkesi kutsal topraklara ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Umreye gitmek isteyen her Müslümanın, ihtiyaç duyduğu tüm olanaklar acentemizde mevcuttur.

Firmamızın, Türkiye’nin 20’den fazla noktasında şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. Bunun yanında; İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin illerinden kutsal topraklara doğrudan uçuşlarımız vardır.

Acentemizde her bütçeye uygun, farklı paket olanakları ile cazip umre imkânları bulunmaktadır. Bütçesi kısıtlı olan umrecilerimiz için; servisli veya yakın mesafeli otel seçenekleri bulunan ekonomik umre paketlerimiz sizlerle. Bunun yanında; 5 yıldızlı ve üst düzey imkânlarla donatılmış lüks, delüks ve butik umre paketlerimiz de almaktadır. Ayrıca; Ramazan-ı Şerif ayının manevi atmosferini umre ibadeti ile birleştirmek isten misafirlerimiz için “Ramazan-ı Şerif” umresi de seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Tüm detaylar için aşağıdaki konaklama menülerini inceleyebilir, dilediğiniz zaman firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Müşterilerimizin Yorumları


Memnuniyetiniz bizim için çok önemli!

"Önce Kalite, Önce Memnuniyet"

HAC, UMRE VE KÜLTÜR TURLARI

MUTLAKA UZMANIMIZA DANIŞIN

Bize danışmadan karar vermeyin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

+90 216 391 65 65