BUTİK UMRE

Vip Umre Turları

Butik Umre Turları Nedir, Nasıldır, Umre ibadetinizi gönül hoşluğu ile yapmanızı sağlayacak özel tur program sunuyor.Ailenizle birlikte bir hafta sonunu değerlendirebileceğiniz şekilde planlanan program, Perşembe akşamı ( Cuma gecesi) Umre İbadeti e ertesi gün Cuma namazı kıldırıyoruz. İş adamlarına, iş kadınlarına ve ailenize çok özel şartlarda Umre ibadetini yapma fırsatı sunan özel Butik Umre tur programı sınırlı sayıda en fazla 9-10 kişilik gruplar olarak özel rehber ilahiyatçı hocalar eşliğinde, Kısa Umre turu düzenlemekteyiz. Tranferler’iniz özel son model araçlarla sağlanarak. Bir hafta sonu Umresi Rahmet yolculuğunda sizleri ağırlayarak, hizmet vermekteyiz.

Butik Umre Turlari, Her ayın perşembe günü : 5 Delüks 0 mt. otellerde, 5 Yıldızlı çok yakın 250 mt. otellerde ve 3 yıldızlı 250 mt. otellerde olmak üzere üç klas tur ile 2 gece 3 gün, 3 gece 4 gün, 4 gece 5 gün olarak tur düzenlemekteyiz. Umre Turlarımıza ayrıca Kuveyttürk katılım Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi kartlarına herhangi ek ücret alınmadan 3 taksit yapılmaktadır.

PAKET İÇERİĞİ

Siz İsteyin Biz Organize edelim! Perşembe akşamı evinizde otururken Cuma Namazını Kabe’de kılsam mı dediniz. Hafta sonu Hanıma sürpriz yapıp ani umreye mi götürmek istediniz. Kısacası size özel size göre bir program? İster 1 günlük ister 5-6 günlük Gruptan bağımsız, sizin isteğinize göre dizayn edelim.

OTELLER

Medine-i Münevvere 5 yıldızlı Delüx konseptteki istedigi oteli tercih etme imkanı (Hilton, Intercontinental, Shaza, Oberoi vb.)
Mekke-i Mükerreme 5 yıldızlı Delüx konseptteki istediği oteli tercih etme imkanı (Tevhid, Ruffles, Fairmont, Merve Rahyan, Hilton, Swiss, Darul Gufran, Anjum vb.)

TRANSFER

Özel vip araç ve Jeeplerle transfer hizmetleri Ziyaret ve Transferlerde araç içi ikram Kişiye özel ziyaret programı 2-3 ve 4. umreler ücretsiz Özel grup hocası veya rehber

UÇUŞ

THY ile uçuş imkanı Business Class uçuş seçeneği Hava alanlarında özel karşılama ve uğurlama hizmeti.

REHBERLİK

Size özel rehberlik hizmeti İstediği rehberi seçme imkanı.

SİGORTA

Özel seyahat sağlık sigortası.

SEMİNER

Umre öncesi hazırlık seminerleri.

YEMEK

Uluslararası açık büfe Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği İlave kendi aşçımızın 2 çeşit yemeği.

HEDİYELİKLER

 • Tekerlekli Valiz
 • El Çantası
 • Terlik Çantası
 • Kitap Seti
 • İhram ve İhram Kemeri
 • Kokusuz Sabun
 • Seccade

B101 Tur

Vip Umre

4 GECE 5 GÜN

2 Gece Medine, 2 Gece Mekke


Her Perşembe THY ile

İSTANBUL - MEDINE

Gidiş

..

MEDINE - MEKKE

Ara Geçiş

..

CİDDE - İSTANBUL

Dönüş

Mekke Otel

★★★★★

Medine Otel

★★★★★


 • 0-2 Yaş Grubu : 450 $ / 3-5 Yaş Grubu : 800 $ / 6-11 Yaş Grubu : 900 $ (Yataksız)
 • Program Tarihleri Uçak tarifelerıne göre belirlendiğinden dolayı program süresi değişiklik gösterebilir.
2 li oda
KİŞİ BAŞI

3250 $

Fiyat Sorunuz

3 lü oda
KİŞİ BAŞI

3200 $

Fiyat Sorunuz

4 lü oda
KİŞİ BAŞI

-

MÜSAİT

 • Fiyatlara Dahil Olan Hizmetlerimiz

Gidiş & Dönüş Uçak Bileti  Otel Konaklamaları  24 Saat Servis  Vize İşlemleri  Hediyelik Eşyalar (Valiz, Sırt Çantası, Taş Kesesi, Terlik Çantası, İhram)  Transferler  Ziyaretler  2 Ek Umre  Sabah, Öğle ve Akşam Açık Büfe Yemek  Diyanet - Türsab Harç bedelleri ve Suud Resmi Harç bedelleri  Hac Kurbanı  Seyahat Sigortası  5 Lt. Zemzem  İrşadi Hizmetler ve Alkış Turizm Rehberliği

 • Önemli Notlar ve Uyarılar
  1. Uçak fiyatındaki değişiklikler ve belirlenecek ekstra vergiler fiyatlara yansıtılacaktır.
  2. Fiyatlarımız hava limanından hava limanınadır. Yurt dışı çıkış harcı 150 TL fiyatlara dahil değildir
  3. İstanbul Dışında ki illerden Uçuş Bağlantı farkı fiyatlara dahil değil.(Sadece THY)
  4. Pasaport ve Evrakların gidiş tarihinden en az 20 gün önce teslim edilmesi gerekmektedir
  5. Diğer sorularınız için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.
 • Hac & Umre ziyareti ve Suudi Arabistan Hakkında Genel Bilgilendirme
  1. Umre ziyaretlerinde Önce Mekke’ye gidildiği taktirde Erkek Umrecilerimizin İhram ve Terliklerini havalimanına valizlerinden ayrı bir çanta veya poşette getirmeleri gerekmektedir.
  2. Umre ziyaretlerinde özellikle Suudi Arabistan’da resmi makamlardan dolayı bazı aksaklıklar olması normal karşılanmalı ve herhangi bir aksaklıkta rehberimize durumun iletilmesini önemle rica ederiz.
  3. Suudi Arabistan para birimi Riyal’dir. Yaklaşık olarak 1 Euro = 4,10 ve 1 Usd = 3,74 Riyaldir
  4. Suudi Arabistan’da hava sıcaklığı En Düşük 22 – En Yüksek 39 Derecedir.
  5. Suudi Arabistan’da Elbise seçimi, yaz aylarına uygun rahat kıyafetler olmalı ve akşamları daha serin olacağından ince mont veya hırka getirilmelidir.
  6. Uçaklarda her yolcumuzun 30 Kg bagaj ve 5 Litre Zemzem suyu hakkı vardır. Fazla yükler için ceza ücreti yolculardan alınmaktadır
  7. Türkiye Cep telefon numaralarınız Suudi Arabistan’da çalışmaktadır. GSM operatörlerinizden S. Arabistan’a özel uygulanan kampanyaları mutlaka sorunuz.
  8. Diğer Soru ve Görüşleriniz için lütfen bizi arayınız.
 • Hac Umre için özel iptal şartları
  • Vize alındıktan sonra ki iptallerde 400 $,
  • (DİB Umre Kartı alındı ise 460 $)
  • Uçak bileti alındıktan sonra ki iptallerde 600 $,
  • Uçuşa 1 haftadan az süre kalan oluşacak iptallerde otellerden alınan masraflar yolcularımızdan tahsil edilir.
 • Vize için gerekli evraklar
  •  En az bir yıllık pasaport.
 • Ödeme Şekli
  • Nakit

  Umre Sıkça Sorulan Sorular


  Cevapsız tek soru kalmasın ve sıkça sorulan soruların yanıtını sizlere de sunalım dedik. Aklınıza takılan diğer sorularınızı uzmanlarımıza mutlaka danışın.

  Umre, Hac ibadetinin zamanı dışında Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret ederek; Kâbe’yi tavaf etmek, Merve ve Safa tepeleri arasında say yapmak ve Dinimiz için kutsal olan yerlerin ziyaretinden oluşan bir ibadettir. Umre ’ye Hac mevsimi hariç, yılın her vaktinde gidilebilmektedir.
  Alkış Turizm olarak ortalama 20 günde bir Umre gruplarımız hareket etmektedir. Bunun dışında güncel tarihlerimiz için iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
  Firmamızda, 14-20 günlük genel Umre programları yer almaktadır. Bunun dışında; talep doğrultusunda 7-10 gün aralıklı umre paketleri ve 3-5 günlük V.İ.P Umre ziyaretlerimiz de düzenlenmektedir.
  Firmamızla Umre’ye gitmeniz halinde; yol bileti, vize ödemeleri, konaklama (otel), yemek, transferler ve profesyonel rehberlik hizmetlerinin tamamı ödenen ücret dâhilinde olup ek bir ödeme bulunmamaktadır. Ücrete dâhil olmayan tek husus yurt dışı çıkış harcı ve şahsi harcamalarınız olarak belirlenmiştir.
  Umre’ye gidilmeden önce, firmamız tarafından büyük gruplara çeşitli toplantı ve seminerler düzenlenmektedir. Münferit olarak gidecek olanlara ofislerimizde birebir görüşme ile de bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca, Whatsapp hattımızdan, iletişim numaralarımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan da bilgi alınabilmektedir.
  Firmamızdan aldığınız umre paketinizde şu hizmetler bulunmaktadır; Umre öncesi ve umre esnasında seminer, detaylı anlatım ve rehberlik hizmeti, vize ve pasaport hizmetleri, uçak bileti ve aktarmalar, kapsamlı sağlık sigortası, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, öğlen kumanyası, havalimanı hizmetleri, umre esnasında rehberlik ve yönlendirme hizmetleri hizmetlerimize dâhildir.
  Umre’de 45 yaş altı hanımlar için yanlarında kendine 1. Derece mahrem olan bir yakınının olması gereklidir. Ancak 45 yaş üstü hanımlar için bu şart bulunmamaktadır.
  Suudi Arabistan Başkonsolosluğu tarafından alınan karara göre, bir acenteye kayıt yapılmadan umreye kabul sağlanmamaktadır. Umreye gidebilmek için acentemizle iletişim kurabilirsiniz.
  Evet, Alkış Turizm olarak hem Türkiye’de hem de Hac ve Umre mahallerinde sizlerle ilgilenen uzman ekiplerimiz bulunmaktadır.
  Umre ziyaretlerinizde öncelikle Mekke-i Mükerreme, Medine-i Münevvere’de bulunan mübarek yerler. Arafat Dağı, Mina, Müzdelife, Uhud Dağı, Kıbleteyn Mescidi, yedi Mescitler ve daha birçok mübarek mekân ziyaret edilmektedir. Ziyaret esnasında uzman rehberlerimiz orada yaşanan hadiseler ve önemi hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir.
  Umre’ye bebeklerinizle birlikte gitmek isterseniz pasaport ve vize alınması zorunludur. Bebeklere özel bir muafiyet bulunmamaktadır.
  Pasaportunuzun, Umre dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir. Aksi durumlarda sorun yaşamamanız için Umre öncesi süresini uzatmanızda fayda vardır.
  Umreye giderken bagajınızın maksimum hakkı 30 kg olarak sınırlandırılmıştır. Bunun yanında 8 kilogramlık bir de el çantası alınmasına izin bulunmaktadır. Toplamda yanınızda 38 kg ağırlığında çanta alabilirsiniz.
  Umre ziyaretleriniz esnasında sabah ve akşam yemekleri otellerimizde Türk mutfağından hazırlanan helal, sağlıklı ve hijyenik olarak sunulmaktadır. Öğle yemeği ise, kumanya şeklinde verilmektedir.
  Ödemeler, doğrudan firmamıza peşin veya taksitli olarak yapılmaktadır. Detaylı ödeme bilgisi iletişim numaralarımızdan ve ofislerimizden verilmektedir.